Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Witaj w miejscu, gdzie ROBALOM mówimy nie!

Znajdziesz tutaj nie tylko wybór najlepszych preparatów na robaki w domu i w ogrodzie, ale także trutki i sprzęt do zwalczania gryzoni, zabezpieczenia przed ptakami oraz dzikimi zwierzętami. 

Służymy pomocą, i z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiednich środków - napisz do nas lub zadzwoń 665 777 091 :)

Aktualności

Skąd wzięły się u mnie pluskwy?

25.04.2017

Skąd wzięły się u mnie pluskwy?

To pytanie bardzo często pada z ust naszych Klientów. Odpowiedź nie zawsze jest prosta.

Pluskwa potrzebuje krwi, żeby się rozmnażać. Jej głównym siedliskiem jest nasze łóżko.  Rosnące populacje mogą się rozprzestrzeniać po naszym domu, a nawet przechodzić między mieszkaniami (bloki i kamienice). Sąsiedzi (często nieświadomi obecności pluskiew) są niejednokrotnie źródłem problemu.

Inną przyczyną może być przyniesienie owada np. w bagażu z podróży. Pluskwy stanowią problem w skali globalnej i można je spotkać nawet w pięciogwiazdkowych hotelach. Wszędzie tam, gdzie przemieszczają się ludzie, można przywieźć ze sobą te insekty. Wystarczy nawet krótka podróż autobusem czy pociągiem.

Ostatnim popularnym źródłem jest nasza praca - wspólne szatnie, stanowiska itp. także mogą być siedliskiem pluskiew.

W każdym przypadku ważne jest ustalenie źródła - jeśli go nie ustalimy mimo wykonania wielu zabiegów problem może powracać.

Jeśli potrzebujesz porady jak zwalczać pluskwę - napisz do nas lub zadzwoń 665 777 091.

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z ofertami naszego sklepu

Witryna stworzona na platformie